Këngëtari po duket shumë i lumtur bashkë me familjen

Këngëtari po duket shumë i lumtur bashkë me familjen

Këngëtari i mirënjohur Nexhat Osmani ka vendosur që pushimet dimërore t’i kalojë në një ambient më ndryshe.

Ai dhe familja e tij kanë udhëtuar për në vendin “magjik” siç është Disneyland në Paris të Francës, shkruan rtv21.tv

Në rrjete sociale këngëtari ka ndarë disa fotografi në të cilat ai dhe familja e tij duken shumë të lumtur duke i shijuar pushimet.

Ndryshe, “Spektator” titullohet kënga e fundit që solli Nexhat Osmani./21Media