Dikush po shëtitë në shtëpinë e tij

Dikush po shëtitë në shtëpinë e tij

Një burrë ka pohuar se kamera e sigurisë ka kapur fantazmën e një djali dhe kafshës së tij duke u shëtitur nëpër shtëpi në orët e para të mëngjesit.

Joey Nolan pretendon se vizitori i çuditshëm “ecte nëpër kuzhinën e tij dhe ai ka mbetur në avantazh duke u pyetur se kush ishin të paftuarit”.

Kamerat në shtëpinë në Long Island shfaqen një mace që shtrihet përtej qilimit në orën 12.54 të mëngjesit. Por, atëherë pamjet çuditshme tregojnë një skicë të mjegullt që shfaqet në pjesën e poshtme të djathtë pranë portës së sigurisë dhe kryenin një lëvizje të ngjashme me zinxhirin e një xhakete përpara se të bie në sy rastësisht vetë në dysheme.

Hija ngjitej në korridor lart dhe figura”përsërit lëvizjen përpara se të shmanget syrit të kamerës”.

Ai tha “ne nuk dimë me siguri, por na tregoni se çfarë mendoni” në titullin e tij në YouTube.

Një shikues komentoi në videon e Joey: Nëse dikush ka vdekur kohët e fundit në familje, pyes veten? Pamje shumë e lezetshme por ju nuk shihni shumë. Duket sikur dikush po ecën përreth.

Disa kanë ofruar shpjegimet e tyre duke sugjeruar se është një merimangë ndërsa një tjetër sugjeroi se ishte “pluhur”./21Media