Vesa Luma dhe bashkëshorti i saj Big Basta kanë gati këngën e tyre të re.

Këtë e ka bërë të ditur vetë këngëtarja nëpërmjet teksa i është përgjigjur një ndjekësi në InstaStory.

Vesa nuk ka dhënë detaje për titullin e këngës së re apo datën e publikimit.

Kujtojmë se Vesa dhe Big Basta numërojnë bashkëpunime të shumta, si këngët “Boom, “Nuk do të flejmë”, “Inna di dance”, etj./21Media