Vesa dhe Big Basta po festojnë përvjetorin e tyre

Vesa dhe Big Basta po festojnë përvjetorin e tyre

Vesa Luma dhe Big Basta sot kanë një datë shumë të veçantë. Ata po festojnë përvjetorin e tyre ndaj edhe nuk mungojnë as edhe fjalët e bukura për njëri-tjetrin.

Kësaj radhe është Vesa ajo i ka uruar bashkëshortit të saj përvjetorin, shkruan rtv21.tv.

Ata u martuan në vitin shtator të vitit 2015-ët, nga kjo martesë ata kanë një djalë të cilët pagëzuan me emrin Lian.

Krahas punës, Vesa gëzon një jetë të lumtur familjare. Ata tash e një kohë janë zhvendosur për të jetuar në Zelandë të re së bashku me djalin e tyre, Lianin.
Çifti kanë një karrierë të sukseshme muzikore. Ata kanë gjithsej 4 projekte muzikore së bashku. Projekti i tyre i fundit është “ Boom” i publikuar 2 vite më parë që numëron më shumë se 25 mijë klikime në kanalin Yotube./21Media