Urimin i Vesës për motrën

Urimin i Vesës për motrën

Për këngëtaren e njohur shqiptare, Vesa Lumën sot është një ditë e veçantë. Motra e saj Dea feston sot ditëlindjen, shkruan rtv21.tv

Përmes një postimi në rrjetin social Instagram, Vesa ka lënë një urim interesant për motrën e saj.

“Është ditëlindja e motrës time. Uroj që vitin që vjen mos me mi marr teshat, me i mshef në valixhe e me ti pa unë në fotografi veshun.. Të dua …vazhdo shkëqe ylli im…krenare me ty”, ka shkruar këngëtarja në Instagram.

Ndryshe, “Spaska qene e shkrume” është projekti i fundit muzikor që Vesa ka sjell në bashkëpunim me Denik Prizrenin. Kënga e publikuar më 16 mars është pritur mjaft mirë nga publiku dhe deri tani ka arritur mbi 500 mijë klikime në Youtube./21Media