Vesa dhe Liani urojnë festën e 28 Nëntorit

Vesa dhe Liani urojnë festën e 28 Nëntorit

Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma është mjaft aktive në rrjetet sociale.

Vesa me mbi 152 mijë ndjekësit e saj që numëron në Instagram, ndanë momente nga përditshmëria, puna dhe takimet me miqtë e saj.

Së fundmi për nder të festës së 28 Nëntorit, këngëtarja ka postuar një imazh të ëmbël ku shihet duke mbajtur djalin e saj, Lianin në prehër. “Me fat festen e 28 nëntorit te gjithë shqiptareve kudo qe ndodhen 🇦🇱!:, ka shkruar artistja në foton e publikuar ku shihet ajo dhe Tiani të veshur me veshje kombëtare.

 

View this post on Instagram

 

Me fat festen e 28 nentorit te gjithe shqiptareve kudo qe ndodhen 🇦🇱!

A post shared by Vesa Luma (@vesaluma) on

Kujtojmë që Vesa u rikthye në qytetin e Prishtinës javë më parë për të punuar në njërën nga radiot e qytetit./21Media