Vesa po tregohet mjaft aktive

Vesa po tregohet mjaft aktive

Këngëtarja e njohur Vesa Smolica me postimet e bëra në rrjetet sociale po tërheqë vëmendjen e mediave rozë.

Vesa gjatë ditës së sotme ka publikuar një fotografi  ku shfaqet topless, teksa gjoksin e mbulon me një emoji në formë zemre.

Ajo çfarë bie në sy nga foto e publikuar është edhe shkrimi që këngëtarja e ka lënë.

“Zemren e kam hala me t’madhe…” , është mbishkrimi që Vesa e ka lënë mbi këtë fotografi.

,

 

Kujtojmë se “Mora Testin”, është kënga e fundit e Vesën të cilën e solli në bashkëpunim me DJ Dagz dhe Dj PM./21Media