Meghan Markle konsiderohet se është një ikonë e stilit.

Nga fustanet e saj të thjeshtë dhe kombinimet e palltove, shpesh të shoqëruara me taka elegante, te fustanet e mbrëmjes krejtësisht të lë pa frymë.

Meghan mori vëmendje me veshjet e saj gjatë shtatëzënisë./21Media