Dua po shijon sukseset e para të albumit debutues

Dua po shijon sukseset e para të albumit debutues

Albumi, i këngëtares me prejardhje shqiptare Dua Lipës, po qëndron i pari në iTunes në Britaninë e madhe. Dua ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet se albumi i saj është më i shituri deri më tani në Youtube. Sa i përket kësaj Dua është shprehur se nuk po mund të iu besoj syve.

Albumi debutues i Duas është publikuar të enjten mbrëma dhe përmban këngët “ Lost in Your Light” dhe “Hotter Than Hell”, kurse gjithsej janë të përfshira 17 këngë./21Media