Vetëplagoset me armë zjarri polici

26 Dhjetor 2020

 

 

Një punonjës i policisë në Komisariatin e Peqinit është vetëplagosur me armë.

Sipas njoftimit të policisë, rreth orës 21:20 të mbrëmjes së sotme Klodjan Lamaj, 39 vjeç ka shkuar i plagosur me armë zjarri në këmbë në rrethana ende të paqarta.

39 vjeçari ndodhet momentalisht nën kujdesin e mjekëve, ndërkohë që ka deklaruar se është vetëplagosur.

Grupi hetimor në bashkëpunim me SHÇBA dhe Prokurorinë po punojnë për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.