Ngjarje tragjike në Tiranë

Ngjarje tragjike në Tiranë

Një 60 vjeçar është vetëhedhur nga kati i 8 i banesës pasditen e kësaj të diele, duke i dhënë fund jetës.

Ngjarja ka ndodhur rreth orës 16:00 në Fushë Mëzez Kashar, ndërsa dyshohet se 60 vjeçari ka qenë në kushte të rënduara psikologjike.

Grupi hetimor po vijon punën për sqarimin e rrethanave të ngjarjes dhe identifikimin e trupit të pajetë