Sot rreth orës 20:05, në rrugën “Bill Klinton” në Prishtinë, një veturë ka goditur dy këmbësorë,

Lajmin për rtv21.tv e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë në Rajonin e Prishtinës, Bajram Krasniqi.

Ai tha se këmbësorët si pasojë e aksidentit kanë pësuar lëndime.

rtv21.tv ka siguruar dhe një video nga vendi i ngjarjes./21Media