“Tatuazh i madh"

“Tatuazh i madh”

Stilistja e njohur Victoria Beckham duket mjaft e lumtur që djali i saj, Brooklyn ka bërë një tatuazh në krah për nënën e tij.

Ai ka treguar përpara disa ditësh tatuazhin për Victoria-n, por tashmë që stilistja i ka shkuar për vizitë djalit në New York, ajo tregon sa e lumtur është për këtë dedikim.

“Tatuazh i madh. Puthje nga New York-u. Të dua”,-shkruan Victoria bashkangjitur fotos së publikuar në Instagram.

Tatuazhi është në formën e një zemre, dhe në mes të tij shkruhet “Mom”.

Big tattoo! X kisses from NYC!! @brooklynbeckham x #loveyou

A post shared by Victoria Beckham (@victoriabeckham) on