Victoria flet haptazi për pamjen e saj

Victoria flet haptazi për pamjen e saj

Disenjatorja dhe këngëtarja Victoria Beckham, ka rrëfyer se ka ndryshuar shumë që nga koha e “Spice Girls” dhe se nuk është më e njejta person.

43-vjeçarja shtoi se gjithashtu nuk trembet më nga plakja.

Dikur vetëm mendimi se një ditë do të plakesha më trembte pa fund. Merakosesha për pamjen time, për rrudhat, por tani jo më. Dua të dukem mirë për moshën time dhe t’i trembem asaj madje i mirëpres rrudhat” , tha Victoria.

Disenjatorja ka patur një vit mëse të sukseshëm sa i përket biznesit të saj të modës, që u finalizua me prezantimin e koleksionit më të ri në Javën e Modës në Londër.

Kujtojmë se Victoria është bashkëshortja e futbollistit të njohur anglezë David Beckham. Cifti janë martuar në vitin 1999 dhe janë prindër të 3 djemëve dhe një vajze./21Media