Kështu e nis ditën Soni Malaj

Kështu e nis ditën Soni Malaj

Është një ndër këngëtaret shqiptare që përveç zëri, pëlqehet dhe komentohet edhe për pamjen e jashtme, shkruan rtv21.tv

Soni Malaj gëzon forma të mira trupore falë përkushtimit që ka ndaj ushtrimeve.

Përmes një video motivuese që ka publikuar në rrjetin social Instagram, këngëtarja ka treguar se ditën e nis me ushtrime.

“Herët në mëngjes, stërvitje”, ka shkruar Soni krahas videos, në të cilën shihet teksa ushtron.

 

View this post on Instagram

 

#earlymorning #workout #workoutmotivation #projectfitness @fitnesspractica

A post shared by SONI MALAJ (@soni_malaj) on

Ndryshe, “Te Quiero” është projekti i fundit muzikor që Soni ka publikuar më 19 korrik. Kënga deri tani ka arritur mbi 300 mijë klikime në Youtube./21Media