Vjedhja ka ndodhur në një lokal

Vjedhja ka ndodhur në një lokal

Policia e Kosovës ka njoftuar se në një lokal në “Rrugën B” në Prishtinë është kryer një vjedhje e rëndë.

Menaxherja e lokalit, ka raportuarnë polici se person/a të panjohur me forcë kanë depërtuar në brendinë lokalit dhe nga kasaforta kanë arritur të vjedhin një shumë parash prej 43 mijë e 466 euro.

Në lidhje me rastin është njoftuar prokurori, ndërsa rasti është duke u hetuar./21Media