Villarreal – Manchester United shkojnë në vazhdime

1 min read

Notice: Trying to get property 'post_excerpt' of non-object in /home/rtv21new/public_html/wp-content/themes/newsphere-pro/inc/hooks/hook-single-header.php on line 65

 

Kanë përfunduar 90 minutat e rregullta të ndeshjes finale të Europa League ndërmjet Villrrealit dhe Manchester Unitedit.

Rezultati i kohës së rregullt ishte 1-1.

Skuadra spanjolle kaloi e para në epërsi në minutën e 29’ me golin e realizuar nga Moreno, por ajo angleze i barazoi shifrat në minutën e 55’ përmes golit të Edinson Cavani.

Tani skuadrat do t’i luajnë vazhdimet, dy herë nga 15 minuta.