Këngëtarja e njohur e muzikës popullore, Violeta Kajtazi ka publikuar projektin e ri.

Kënga titullohet “Sa jam mërzit” e cila është publikuar edhe me videoklip, shkruan rtv21.tv

Muzikën dhe orkestrimin e këngës e ka bërë Afrim Macula, ndërsa për tekstin është përkujdesur Valerina Macula./21Media