Ka vite të tëra që Violeta Kukaj është pjesë e skenës muzikore dhe ende vazhdon të jetë njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të publikut.

Talenti për muzikën, paraqitjet elegante në skenë dhe ëmbëlsia e saj janë vetëm disa virtyte për të cilat komplimentohet këngëtarja.

Violeta me disa fotografi të publikuar në Instagram ka bërë që të komentohet shumë për transformimin e saj.

51-vjeçarja në këto fotografi po duket shumë bukur dhe ndryshe nga herat tjera.

Violeta dje paralajmëroi fansat se po vjen me një projekt të ri muzikor. /21Media