Violeta Kukaj në të 50-tat po duket bukur

Violeta Kukaj në të 50-tat po duket bukur

Për vite me radhë ajo ka shoqëruar publikun shqiptarë me këngët e saj, disa prej të cilave dëgjohen edhe sot.

Fjala është për këngëtaren e mirënjohur të muzikës popullore, Violeta Kukaj-Retkocerin, shkruan rtv21.tv

Përveç zërit të veçantë, Violeta shquhet edhe për elegancë dhe bukuri, e cila në çdo paraqitje duket e rregulluar deri në detajin e fundit.

50-vjeçarja ka rrëmbyer vëmendje me fotografitë e fundit të publikuara në Instagram ku shfaqet më ndryshe se herave tjera.

“Hamëz Jashari”, titullohet kënga e fundit e Violetës, të cilën e publikoi në 21-vjetorin e rënies heroike të Komandantit Legjendar Adem Jashari, familjes Jashari. /21Media