Vite më vonë, “Gymyshi” me një deklaratë për partnerin e saj në serial

Aktorja turke Songül Öden bëri deklarata të sinqerta në një program që ishte ftuar së fundmi. Öden ndau rolin kryesor me aktorin Kıvanç Tatlıtuğ në serialin televiziv “‘Gümüş”, i cili u shfaq midis 2005 dhe 2007. Vite më vonë, aktorja e njohur bëri rrëfime goditëse si për veten ashtu edhe për Tatlıtuğ.

Öden foli për kritikat që mori pasi në serial kishte një partner si Kıvanç Tatlıtuğ.

Öden, e cila mori pjesë në emisionin “Sonte me Ibrahim Selimin”, për serialin “Gymush” tha: “Po luaja me Kıvançin, një nga burrat më të pashëm në botë. Në atë kohë nuk dija as për kritikat. Në atë kohë ata thoshin ‘A këtë e vunë para Kıvançit’?”.
Ajo tutje ka thënë njerëzit ishin të pamëshirshëm në kritikat e tyre.

“Nuk më intereson tani”, tha Öden, duke shtuar se kritikat në atë kohë ishin të tepruara./21Media
Back to top button