Deri më tani kemi parë fotografi të postuara nga çifti, por jo edhe foto profesionale

Deri më tani kemi parë fotografi të postuara nga çifti, por jo edhe foto profesionale

Janë bërë ndër çiftet më të përfolura në estradë, këtë e ka fuqizuar edhe më shumë ardhja në jetë e djalit të tyre Tianit. Tuna dhe Patrisi pothuajse momentet më të lumutra qysh edhe para ardhjes së Tianit në këtë jetë i kanë ndarë me fansat e tyre, nëpërmjet publikimeve në rrjete sociale, shkruan rtv21.tv

Por tani çifti ka bërë edhe një set fotografik profesional, të cilin e ka realizuar fotografi Flamur Ilazi. Ai në faqen e tij zyrtare ka publikuar imazhet, në të cilën familja Berisha duket shumë e lumtur./21Media