Gëzim në familjen Xhaka

Gëzim në familjen Xhaka

Familja e futbollistëve të njohur shqiptar, Taulant dhe Granit Xhaka është bekuar me një vajzë e cila ka ardhur në jetë dje.

Vajza e axhës së dy futbollistëve, Agnesa është bërë nënë për herë të parë, shkruan rtv21.tv

Bashkëshortja e Granitit e cila poashtu shumë shpejt pritet që të bëhet nënë për herë të parë e dhënë lajmin përmes një fotografie të publikuar në rrjetin social Instagram.

Leonita dhe Graniti janë në pritje të fëmijës së tyre të parë i cili pritet të vijë në jetë së shpejti, por që ende nuk kanë zbuluar gjininë e fëmijës./21Media