Ardian Bujupi uron kolegët e tij

Ardian Bujupi uron kolegët e tij

Këngëtari i mirënjohur, Adrian Bujupi ka uruar Xhensilën dhe Besin për ardhjen në jetë të fëmijë së tyre të parë, shkruan rtv21.tv

“Urime Xhensila Myrtezaj, ishalla me shëndet dhe lumturi vajza e vogël”, ka shkruar Adriani në krahas fotografisë së Xhensilës së publikuar në Instagram, më pas ai e ka uruar edhe Besin.

“Urime vëlla”, ka shkruar Adriani.

Sipas Gazetës Shqiptare, këngëtarja ka lindur sot vajzën e saj në një nga spitalet private në kryeqytet, ndërkohë që mami dhe vajza gëzojnë shëndet të plotë, mirëpo nga çifti ende nuk ka ndonjë konfirmim.

Ndryshe, Xhensila dhe Adriani një muaj më parë kanë publikuar bashkëpunimin “Çika Çika” që deri tani në Youtube ka mbledhur mbi 31 milionë klikime./21Media