Vjollca publikoi një foto të çiftit

Vjollca publikoi një foto të çiftit

Fillimisht ishin shokë banke, e pastaj u bënë edhe shokë jete, çifti i njohur Gili dhe Iliri u martuan në vitin 1990 dhe tani janë prindër të dy djemve, Roberit dhe Redonit

Respektin dhe dashurinë që e kanë për njëri-tjetrin e shprehin vazhdimisht në intervista si dhe në rrjtet sociale.

Për çiftin Berani kolegia e tyre, këngëtarja e njohur, Vjollca Haxhiu ka një mendim mjaft të mirë.

Shenbull perfekt”,është mbishkrimi i Vjollcës që e la mbi fotografin e çiftit të publikuar në Insastory.

Mes Vjollcës dhe çifit ekziston një shoqëri e shëndoshë, shkruan rtv21.tv

“Ashiqare” titullohet projekti i fundit i Gilit, ndërsa “O sheqer” mban titullin kënga e fundit e Vjollcës që e ka sjellë në bashkëpunim me Medën. /21Media