Vlora publikoi fotografi të bukur

Vlora publikoi fotografi të bukur

Ambasadorja e Kosovës në Shtetet e Bashkuara, Vlora Çitaku është njëra prej politikaneve  më të dashura.

Krahas angazhimeve të shumta ajo është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale ku për miqtë e saj, Vlora ndan fotografi të shumta nga jeta e saj e përditshme, shkruan rtv21.tv

E kësaj radhe ajo publikoi një fotografi të vetën ku duket shumë bukur, por, ajo se çka bie në sy është shkrimi që ajo e la poshtë fotografisë.

“Po kqyri seri”, ka shkruar Vlora.

Vlora me paraqitjet e saj elegante ajo gjithmonë arrin që të tërheq vëmendje dhe të vlerësohet jo vetëm për mençurinë, por edhe për dukjen. /21Media