Policia ka njoftuar se dje është arrestuar një burrë nga Janjeva e komunës së Lipjanit, i cili ishte zënë në flagrancë duke vjedhur disa kabllo elektrike në një shtëpi të pa banuar.

Rasti ka ndodhur në orën 12:25  dhe me vendim të prokurorit i dyshuari është dërguar në mbajtje./21Media