Haxhiu: Jam e bindur që vendi së shpejti do të shkojë në zgjedhje

Haxhiu: Jam e bindur që vendi së shpejti do të shkojë në zgjedhje

Anëtarja e Lëvizjes Vetëvendosje, Albulena Haxhiu deklaroi se  nuk i kanë bërë ftesë Vjosa Osmanit që t’i bashkohet Vetëvendosjes.  Ajo tha se partitë në pushtet dhe të tjerat por flasin vetëm për poste dhe asnjëherë për programe, por sipas saj, qytetarët do t’i ndëshkojnë ata në zgjedhjet që thotë se do të mbahen së shpejti./21Media