Haxhiu: Marrëveshja në fillim të javës tjetër.-Haziri: Asnjë punë nuk do të lihet për më vonë

Haxhiu: Marrëveshja në fillim të javës tjetër.-Haziri: Asnjë punë nuk do të lihet për më vonë

Lëvizja Vetëvendosje dhe LDK-ja kanë harmonizuar plotësisht programin qeverisës. Javën e ardhshme pritet të arrihet marrëveshja e koalicionit. Ndërsa, gjatë vikendit pritet të mbahet edhe një takim midis kryetarit të Vetëvendosjes Albin Kurtit dhe atij të LDK-së Isa Mustafa./21Media