Nagavci: Asnjë biznes i madh i ri nuk u regjistrua në vitin që e lamë pas

Nagavci: Asnjë biznes i madh i ri nuk u regjistrua në vitin që e lamë pas

Deputetja e Lëvizjes Vetëvendosje Arbërie Nagavci gjatë një konference për media bëri thirrje për analizim  dhe hulumtim të raportit financiar të Qeverisë për vitin 2018-të. Tha se shpenzimet e panevojshme po e dobësojnë vendin sepse paraja publike është duke u keqmenaxhuar nga koalicioni qeverisës PAN./21Media