Grupi i mirënjohur nga Shqipëria, West Side Family kanë publikuar këngën me titull “Zemra rreth”, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës  u kujdes Alban Kondi, mix/masterin e bëri Elgit Doda, ndërsa për regjinë, Blerim Salillari.

Kënga është publikuar në kanalin zyrtar të grupit në Youtube. /21Media