Ja se çfarë kanë bërë shqiptarët per aktorin

Ja se çfarë kanë bërë shqiptarët per aktorin

Të gjithë ata që e kanë shikuar serialin “Cuidado con el angel” apo siç përkthehet në shqip “Kujdes nga engjëlli” e mbajnë mend aktorin e njohur, William Levy i cili ka luajtur rolin e “Huan Migelit”.

Aktori 37 vjeçar i cili rrëmbeu zemrat e publikut me pamjen e tij është i martuar me bukuroshen Elizabeth Gutierrez, çifti janë prindër të dy fëmijëve Christopher Alexander Levy dhe Kailey Alexandra Levy.

Se është shumë i dashur nga shqiptarët e ka treguar edhe vet ai në një storie të postuar në llogarinë e tij në Instagram.

Fansat nga Shqipëria i kanë dërguar atij një dhuratë. Si duket William e ka pëlqyer shumë prandaj edhe ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e tij në Instastory.

Dhuratat që ka pranuar aktori janë një anije që më mban emrin e Shqipërisë, disa mesazhe në letër si dhe stilolapsa.

Aktori i ka falënderuar publikisht për dhuratën duke shkruar: “ Gjithmonë falënderues për këto detaje“.

Sigurt që ky gjest i ka lumturuar shumë shqiptarët që i kanë bërë dhuratë atij./21Media