Këngëtari i njohur i muzikës popullor, Shkelzen Jetishi erdhi me një projekt të ri.

“A pajtohem” titullohet projekti, për të cilën është përkujdesur producenti EmraCom, për muzikën Demir Basha dhe Granit Gashi, ndërsa tekstin e ka shkruar Ghulo, shkruan rtv21.tv.

Këtë projekt këngëtari i mirënjohur e ka realizuar edhe me një videoklip./21Media