Futbollisti i njohur shqiptar, Granit Xhaka dhe bashkëshortja e tij, Leonita janë bërë prindër për herë të dytë. Graniti dhe Leonita janë bërë prindër të një vajze, të cilën e kanë emëruar Laneya.

Lajmin për lindjen e vajzës e ka bërë të ditur Xhaka përmes një postimi të një fotografie në instagram, shkruan rtv21.tv

Xhaka ndjehet i lumtur që tani është bërë baba i dy princeshave.

”Nuk e kam vetëm një princeshë të bukur, tani i kam dy”, ka shkruar Xhaka krahas fotografisë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Granit Xhaka (@granitxhaka) 

Kujtojmë që, Graniti dhe Leonita dashurinë e tyre e kanë kurorëzuar me martesë në vitin 2017 dhe tani kanë dy vajza./21Media