Xhaka e Rashica të gatshëm për ndeshjen e sontme.-Homazhe te varri i legjendës Fadil Vokrri.-Me paratë nga biletat e shitura do të ndihmohen dhjetë familje skamnore

Xhaka e Rashica të gatshëm për ndeshjen e sontme.-Homazhe te varri i legjendës Fadil Vokrri.-Me paratë nga biletat e shitura do të ndihmohen dhjetë familje skamnore

Sonte në stadiumin “Fadil Vokrri” spektakël futbolli. Dy yjet Granit Xhaka dhe Milot Rashica u prijnë skuadrave në një ndeshje miqësore, që do të ketë edhe karakter humanitar. Me paratë nga biletat e shitura do të ndihmohen dhjetë familje skamnore./21Media