Mahnitë me linjat trupore

Mahnitë me linjat trupore

Aktorja Arta Elezaj e cila u bë e njohur për publikun me rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”, ka rrëmbyer vëmendjen me fotografitë e fundit që ka publikuar në rrjetin social Instagram, ku ka një numër të madh të ndjekësve.

Ajo aktualisht ndodhet në pushime në një vend bregdetar dhe sigurisht se pozat në bikini nuk kanë munguar, shkruan rtv21.tv

Së fundmi, Arta ka publikuar një fotografi ku shfaqet në bikini të kuqe, duke vënë në pah linjat perfekte trupore, ndërsa vërehet se ka marrë ngjyrë gjatë këtyre ditëve.

Në një fotografi tjetër, ajo shfaqet në bikini të bardha me mbishkrimin “Lumturia vjen në valë”./21Media

🍫

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

Happiness comes in waves 🌊

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on

A post shared by Arta Elezaj (@artaelezaj) on