Arta duket shumë elegante

Arta duket shumë elegante

Njëra ndër aktoret më të dashura dhe të përfolura shqiptare, Arta Elezaj, u bë e njohur për publikun me rolin e “Xhakartës” në serialin vendor “O sa mirë”. Ajo ka fansa të shumtë të cilët e përcjellin nga afër punën e saj, qoftë si aktore apo edhe si modele.

Së fundi me disa fotografi që postoi në Instagram, rrëmbeu vëmendje. Ajo shfaqet mjaft seksi dhe elegante, transmeton rtv21.tv

Ajo ka marrë komente të shumta në këto fotografi./21Media