Befason me format perfekte trupore

Befason me format perfekte trupore

Njëra ndër aktoret më të njohura shqiptare, Arta Elezaj, e cila tek ne u bë e njohur me rolin e “Xhakartës” te “O sa mirë”, shquhet si njëra ndër femrat më të bukura dhe tërheqëse të showbizit vendor. Falë punës si aktore dhe modele ajo gëzon një numër të madh ndjekësish që e përcjellin me shumë dashuri punën e saj, transmeton rtv21.tv

Arta njihet edhe për jetën e saj luksoze dhe këtë e dëshmojnë edhe fotografitë që po publikon në Instagram. Me një imazh të fundit ajo duket tërësisht ndryshe, por si gjithmonë seksi.

Ndjekësit e saj të shumtë e komplimentuan atë për dukjen./21Media