Këngëtari i njohur kosovar, Xhela Abazi së fundmi publikoi projektin e radhës.

“Më mjafton” titullohet kënga e re e artistit, të cilën e publikoi me videoklip, shkruan rtv21.tv

Për tekstin dhe muzikën e këngës është përkujdesur Fadil Topalli, ndërsa orkestrimi dhe muzika është realizur nga Amir Abazi (MusicalStudio).

Ndërkaq, videoklipi është realizuar nga MProduction./21Media