Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Nadi ka publikuar këngën e tij më të re, “Xhelozia’’, shkruan rtv21.tv

Për muzikën dhe tekstin u përkujdes Valon Biba kurse, për orkestrimin Gezim Mneri.

“Janari”, titullohet projekti i fundit i Nadit, të cilin e ka publikuar në muajin Janar. /21Media