Së shpejti projekti i ri nga Xhensila

Së shpejti projekti i ri nga Xhensila

“Sekreti im” titullohet projekti i fundit i këngëtares së njohur, Xhensila Myrtezaj, të cilin e solli në bashkëpunim me kompozitorin Pirro Çako.

Këtë projekt dyshja e publikuan në fillim të këtij viti dhe deri tani në YouTube ka mbledhur mbi 11 milionë klikime.

Xhensila duket se është duke punuar për këngën e re këtë e bëri të ditur përmes një postimi në Instagram.

E veshur tërësisht në të kuqe Xhensila duket për mrekulli, shkruan rtv21.tv

“Je T’aime, së shpejti”, është mbishkrimi që ajo e la poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

Je T’aime #Coming soon 🎼

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Xhensila nuk ka zbuluar detaje më të hollësishme rreth projektit, por pritet që ky projekt të publikohet së shpejti. /21Media