"Paris", kënga e re e saj

“Paris”, kënga e re e saj

Këngëtarja e mirënjohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj publikoi këngën e re me titull “Paris”. Për tekstin dhe muzikën u përkujdes Pirro Çako, ndërsa për videoklipin Eduart Grishaj, transmeton rtv21.tv

Projekti u xhirua në kryeqytetin francez. Xhensila vjen shumë tërheqëse dhe duket se iu ka përshtatur shumë bukur klipit të këngës./21Media