Artistja duket bukur pranë personit të zemrës

Artistja duket bukur pranë personit të zemrës

Këngëtarja Xhensila Myrtezaj është ndër emrat më të pëlqyer të showbizit shqiptar.

Ajo pëlqehet për zërin e veçantë, stilin dhe po ashtu edhe për pamjen. E kur jemi te kjo e fundit, artistja bëri një ndryshim të radhës.

Ajo publikoi një imazh të bukur, në të cilin me flokë të shkurta pranë bashkëshortit të saj, Bes Kallakut, shkruan rtv21.tv

“Kur ti i thua, rri pak serioz! Ai te pergjigjet, ke n’gatrru adres”, shkroi këngëtaraj krahas imazhit të publikuar në instagram për 1 milion e 500 mijë ndjekësit e saj.

 

View this post on Instagram

 

Kur ti i thua, rri pak serioz! Ai te pergjigjet, ke n’gatrru adres. 😂 @bes_kallaku

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Projekti i fundit muzikor i Xhensilës titullohet ”Paris”, i cili është publikuar në muajin nëntor. Projekti deri tani në Youtube është klikuar mbi 17 milionë herë./21Media