E dëshmon vet këngëtarja!

E dëshmon vet këngëtarja!

Xhensila Myrtezaj është njëra ndër nuset më të reja në estradën shqiptare.

Përveç se është një këngëtare shumë e pëlqyer nga publiku, ajo po del të jetë e zonja edhe në kuzhinë, shkruan rtv21.tv

Këtë e ka dëshmuar përmes një postimi në Instastory, në të cilën shihet duke përgatitur drekën.

Ndryshe, kujtojmë se Xhensila Myrtezaj dhe Bes Kallaku kurorëzuan dashurinë e tyre në shtator të këtij viti në një ambient të bukur./21Media