Xhensila shkëlqen në të zezë

Xhensila shkëlqen në të zezë

Këngëtarja e njohur shqiptare, Xhensila Myrtezaj, po shijon suksesin e këngës “Paris” të cilën e ka publikuar më 26 tetor, shkruan rtv21.tv

Me një fotografi të shkrepur në Paris atje ku edhe e ka xhiruara videoklipin, Xhensila ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve të saj në rrjetin social Instagram.

Xhensila shfaqet e veshur në të zezë, teksa në dorë mban një trëndafil.

 

View this post on Instagram

 

#paris 🌹 Link in bio

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj) on

Ndryshe, kënga “Paris” është pritur mjaft mirë nga fansat e saj dhe deri tani numëron mbi dy milionë klikime në Youtube./21Media