Në familjen e Besit dhe Xhensiles qysh tash kanë filluar përgaditjet për festat e fundvitit. Dyshja kanë hapur dyert e shtëpisë për të treguar ambientin magjik që po mbizotron në shtëpinë  e tyre.

Vitin që po e lëmë pas Xhensila e ka quajtur të mbrapsht, por ka theksuar se familja është gjithçka.

Këtë ajo e ka thënë përmes një videos së publikuar në Instagram, të realizuar në kuadër të festave ku familja Kallaku duken mjaft të lumtur. /21Media 

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Xhensila Myrtezaj (@xhensilamyrtezaj)