Me këtë metodë mund ta luftoni celulitin

Me këtë metodë mund ta luftoni celulitin

Xhenxhefili ua ngroh lëkurën dhe ua përmirëson qarkullimin e gjakut. Xhenxhefili parandalon formimin e ri të celulitit, transmeton rtv21.tv

Përzieni 1 lugë xhenxhefil të grirë me 0,5 litra lëng xhenxhefili. Shtoni 1-1,5 gota kripë deti të trashë. Aplikojeni me një sfungjer në të gjitha zonat problematike./21Media