Xherdan Shaqiri gjithë disponim

Xherdan Shaqiri gjithë disponim

Mbrëmë ka pasur arsye pr të festuar në familjen e futbollistit Xherdan shaqiri, kjo pasi që është martuar vëllau i tij Erdini.

Ashtu siç e don tradita dasma ëshë organizuar sipas traditave shqiptare, ku për muzikën janë përkujdesur këngëtari Meda dhe Vjollca Haxhiu.

Në videot të postuar në InstaStory nga Meda shihet se futbollisti është dfuke vallëzuar dhe duke ndezur atmosferën.

Dasma është bërë në Gjilan pikërisht në vendlindjen e Shaqirit./21Media