Marëdhënje të mira ndërmjet aktorëve të "Paramparça"

Marëdhënje të mira ndërmjet aktorëve të “Paramparça”

Aktori Erkan Petekkaya është bërë shumë i njohur me rolin e tij si “Xhihani” në serialin turk”Paramparça”.

Së fundmi aktori ka publikuar një video në Instagram përmes së cilës tregoi se është bërë gati për të ngrënë iftar me një koleg të tij, shkruan rtv21.tv

Fjala është për aktorin Bahtiyar Demir i cili luan rolin si njëri nga rojtarët dhe njerëzit më besnik të “Xhihanit”.

“Iftari është gati”, ka shkruar mes tjerash aktori në mbishkrimin e videos së publikuar./21Media

İftara hazırlık @mestetkasapsteak @bahtiyardemrr . hayırlı akşamlar .

A post shared by Erkan Petekkaya (@erkanpetekkaya) on