"Xhynjeti' prezanton fëmijët

“Xhynjeti’ prezanton fëmijët

Aktori i njohur turk, Murat Danaci, i cili tek ne njihet me rolin e “Xhynejtit” te seriali turk “Me fal” karshi punës së madhe ai gëzon të ketë një jetë të lumtur familjare.

Me anë të postimve të shumta në rrjetet sociale, Murati duket se kohën e lirë gjithmonë e kalon me familje.

Aktori 43-vjeçar së fundm Aktori i njohur turk, Murat Danaci, i cili tek ne njihet me rolin e “Xhynejtit” te seriali turk “Me fal” karshi punës së madhe ai gëzon të ketë një jetë të lumtur familjare.

Me anë të postimve të shumta në rrje i në Instastory ka hedhur një imazh të ëmblë me djalin e tij dhe vajzën e vogël.

Motra e vogël“, është mbishkrimi që ai e ka lënë poshtë fotografisë së publikuar në Instagram.

Seriali, i cili po vazhdon ende, tash e disa vite është duke u transmetuar edhe në ekranet televizive shqiptare. /21Media